Artykuły - Porady

Pojawiło się jednak światełko w tunelu, a dokładniej urządzenie LUNULA!

Pojawiło się jednak światełko w tunelu, a dokładniej urządzenie LUNULA!

Problem zakażeń grzybiczych narasta z roku na rok. Coraz chętniej podróżujemy, korzystamy z klubów fitness, basenów, ale też źle się odżywiamy, całe dnie spędzamy w ciasnym i nieprzewiewnym obuwiu…

Do niedawna brakowało skutecznej metody zwalczania infekcji grzybiczych paznokci dłoni i stóp. Podolog mógł jedynie pobrać materiał do badań mikologicznych i z gotowym wynikiem odesłać pacjenta do dermatologa, w celu wypisania recepty. W rezultacie pacjent nie wracał już do gabinetu podologicznego i kontakt z nim się kończył.

Istnieje jednak grupa pacjentów, u której z powodu zaburzeń zdrowotnych wyklucza się przyjmowanie środków farmakologicznych. Zdarza się również często, że pacjent po kilku miesiącach stosowania leków antygrzybiczych, przestaje na nie reagować i cały proces leczenia ulega cofnięciu.

Pojawiło się jednak światełko w tunelu, a dokładniej urządzenie LUNULA!

Jest to laser, który wykorzystuje dwie długości fal świetlnych, dzięki którym niszczymy postępującą infekcję grzybiczą, jak również wpływamy na metabolizm, co skutkuje odbudową zdrowej płytki paznokciowej. Często już po pierwszej wizycie ustępuje bolesność płytki, zauważamy wybielenie miejsc, które wcześniej były zabarwione na żółto-brunatno. W znacznym stopniu wzmaga się wzrost płytki paznokciowej. Efekt terapii laserem Lunula obserwuje się również u pacjentów z chorobą łuszczycy. Można u nich zauważyć całkowite zahamowanie degradacji paznokci i wygładzenie ich struktury . Podobnie jest w przypadku zniszczonych płytek paznokciowych przez nieumiejętną pielęgnację.

Cała kuracja Laserem Lunula przebiega bardzo komfortowo. Wystarcza około 4-8 higienicznych, bezbolesnych dwunastominutowych sesji. Nie ma konieczności przyjmowania leków, które w znacznym stopniu obciążają wątrobę. Fakt ten nie eliminuje więc z leczenia laserem Lunula osób mających jakiekolwiek problemy zdrowotne.

Efekty po zastosowaniu Lasera Lunula w infekcjach grzybiczych płytek paznokciowych są wręcz namacalne, dlatego coraz więcej pacjentów naszego gabinetu decyduje się na tę bardzo wygodną formę leczenia. Cieszy mnie też fakt, że mam wsparcie ze strony dermatologów, chirurgów i lekarzy pierwszego kontaktu,  którzy podobnie jak ja do niedawna mogli korzystać z ograniczonych możliwości leczenia grzybicy.

  

REZULTAT zabiegu Lunula to zdrowe, ładne paznokcie i uśmiech na twarzy pacjenta ;)
                                                    
Zapraszamy do naszego gabinetu na zabieg Lunula!
 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu:
http://tvwielkopolska.pl/index.php/poznan-aktualosci/wrzenia/16556-wrzenia-odmienione-kobiety

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl